NAJAVE SJEDNICA UČITELJSKOG VIJEĆA

VII. SJEDNICA  UV   OŠ  BLATO  18. SIJEČNJA  2018.  16:30  SATI

Dnevni red:

1. Izvršenja  - zapisnik   ( zapisnici razrednih vijeća  na kraju  I. polugodišta  - upisani  u e-dnevnik  Zapisnici )

2. Napredovanja  učitelja

3. Odluka o raspored i načinu korištenja ormarića  u OŠ  Blato,  ( 4 - 8  razreda )

4. Natjecanja u OŠ   Blato  u  II. polugodištu

5. Dežurstva  i organizacija  nastave  u drugom  polugodištu -  plan  korištenja interaktivne i prezentacijske učionice. ( Pokretanje postupka donošenje kućnog reda -  prijedlog ravnatelja  ;  rasprava - učiteljskog vijeća - vijeća učenika - vijeća roditelja;  -  Odluka ŠO  )

6  Protokol o pristupu i dijeljenju informacija  u OŠ  Blato

7. Pokretanje postupka donošenja  -    Pravilnika o sigurnosti    Strateškog plana primjene  IKT- a

« Listopad 2018 »