> Natjecanja
Natjecanja u šk.g.2017./2018. DRŽAVNO MATEMATIKA

Natjecanja u šk.g.2017./2018. ENGLISH ALL AROUND

Učenici   OŠ  Blato   ovogodišnji pobjednici  u  dramskom i filmskom izazovu  ovogodišljeg  natjecanja  ENGLISH ALL AROUND

Dramski izazov (Drama challenge)  Ivana Gavranić (8a), Marina Petković (8a) i Helena Kožul (8a) sa predstavom „ To use or not to use“.

Filmski izazov  Nika Gavranić (7a) i Anja Sardelić (7a) s filmom „Lumblija“.

Više

Državno natjecanje iz Tehničke kulture Primošten 2017

Nikola Bačić na 59. državnoj smotri mladih tehničara

Učenik osmog razreda, Nikola Bačić, sudjelovao je ove godine na državnom natjecanju iz tehničke kulture kao županijski prvak u kategoriji Elektrotehnika.

Državno natjecanje je bilo u Primoštenu od 29. do 31. ožujka gdje je Nikola ponosno predstavio svoju školu. Za sudjelovanje na natjecanju dobio je pohvalnicu od  organizatora Ministarstva znanosti i obrazovanja, Agencije za odgoj i obrazovanje i Hrvatske zajednice tehničke kulture

Ove godine na natjecanju je sudjelovalo 7171 učenika viših razreda osnovnih škola iz cijele Hrvatske na školskoj razini, a nakon provedenih županijskih natjecanja, u Primošten je na natjecanje na državnoj razini pozvano 249 mladih tehničara.

Natjecanje se sastoji od pisane provjera znanja, izrade tehničke tvorevine te predstavljanje tehničke tvorevine svakog natjecatelja.

Nikolin zadatak je bio izrada modela kolektorskog elektromotora na temelju tehničke dokumentacije.

teks i foto: učitelj  metnor  Zoran Sardelić, dipl. inž.

Lidrano 11. veljače 2016.

OBAVIJEST O SMRTI
« Kolovoz 2022 »

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA - BLATO 2022

Konačni rezultati Županijskog natjecanja  iz engleskog jezika